Odhad pro dědické řízení ONLINE

Potřebujete odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení? Jde to jednoduše, bez starostí a ONLINE. Tak nepříjemnou záležitost, jakou vyřízení pozůstalosti bezesporu je, jsme pro Vás připraveni maximálně zjednodušit.

Náš specialista pro Vás obratem vypracuje odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení v rozsahu požadovaném notáři. Vy pouze vyplníte formulář s nezbytnými údaji a vše ostatní je na nás.

Při odhadu ceny vycházíme ze skutečných tržních cen zrealizovaných obchodů získaných na základě dat z katastru nemovitostí, z cenových map a ze zkušeností s realizovanými prodeji obdobných nemovitostí a družstevních podílů v dané lokalitě.

Pokud se rozhodnete s námi nemovitost v budoucnu prodávat, budete mít tuto službu samozřejmě zdarma.

ONLINE FORMULÁŘ

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Chci získat odhad nemovitosti pro dědické řízení
Souhlas

Kolik odhad stojí a co jsme schopni zajistit?

Odhad nemovitosti pro dědické řízení je zdarmapokud nemovitost budete prodávat po skončení dědického řízení s námi. V ostatních případech:

Byt

1 000,-Kč + DPH

Rodinný dům

1 500,-Kč + DPH

Pozemek

od 500,-Kč + DPH

Garáž

500,-Kč + DPH

Ostatní

dle domluvy

Proč si objednat odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení u nás?

Cenová dostupnost

Cena odhadu již od 500 Kč bez DPH. V případě, že budete následně nemovitost prodávat s námi, náklady na odhad vám vrátíme.

Flexibilita

Odhad Vám můžeme poslat poštou nebo nechat k vyzvednutí  v kanceláři.

Cenové mapy

Při odhadu ceny vycházíme ze skutečných tržních cen zrealizovaných obchodů získaných na základě dat z katastru nemovitostí, z cenových map a ze zkušeností s realizovanými prodeji obdobných nemovitostí a družstevních podílů v dané lokalitě